Aloesowa emulsja rozgrzewająca


Zawarte w emulsji olejki eteryczne pochodzące z eukaliptusa działają kojąco i relaksacyjne. Doskonale wpływają na kondycję dróg oddechowych.

Miąższ z aloesu wzbogacony dodatkową dawką salicylanów wykazuje natomiast właściwości lekko przeciwzapalne, przeciwbólowe i rozgrzewające. Dzięki temu emulsja rozgrzewająca jest dobra na przemarznięcia.

Aloesowa emulsja rozgrzewająca

Przynosi również ulgę w dokuczliwych dolegliwościach takich jak:
✅ bóle stawowe;
✅ bóle mięśniowe;
✅ tzw. „korzonki”;
✅ nerwobóle;
✅ kontuzje sportowe;
✅ po treningu, na zakwasy.

Dla mnie jest znakomitym wsparciem przy przeziębieniach. Stosuję go u dzieci i dorosłych, fajnie rozgrzewa, pomocna jest przy kaszlu i katarze, jej niewielka ilość wtarta w klatkę piersiową zaraz przynosi ulgę np. dla bardzo zatkanego nosa!!
Należy ją długo wcierać, aż się wchłonie, a jeśli jest taka potrzeba to nawet kilka razy dziennie i… do łóżka 🙂 Dobrze jest też posmarować stopy, a następnie założyć frotowe skarpetki – świetnie rozgrzewa 🙂

Można ją wykorzystać także do inhalacji, wystarczy odrobina emulsji do wrzącej wody… przy zapchanych zatokach, katarze… działa świetnie!

Jako mama przetestowałam już wiele rozgrzewających maści, olejków, kremów, a wszystko po to, aby, zapobiec lub skrócić rozwijające się choróbsko u swoich dzieci, ale i u siebie!

Bo wiadomo, szkoda życia na choroby!!

Ta emulsja jest wydajna, naturalna, fajnie się sprawdza i jest stosunkowo tania – spróbujcie tej zimy nie dać się przeziębieniom!!

https://www.strefa-aloesu.pl/…/aloesowa-emulsja-rozgrzewaj…/