Jeżeli aloes to tylko firmy Forever, a dlaczego??


„Aloes towarzyszy człowiekowi od wieków. Pierwsze zapisy dotyczące soku aloesowego pochodzą sprzed ponad 6 tysięcy lat ze starożytnego Egiptu. W starożytności stosowano go powszechnie do gojenia ran, przy oparzeniach, kobiety nacierały się jego sokiem, aby dłużej zatrzymać młodość skóry. Dlatego roślina ta była tak ceniona przez Kleopatrę. Sok z aloesu stał się już wtedy receptą na przemijające piękno!”

Dzisiaj wiemy, że wszechstronność działania aloesu sprawia, że może on być używany na wiele sposobów, by pomóc wyglądać i czuć się lepiej.

Aloes to najlepsze, naturalne źródło zdrowia i urody, a regularne spożywanie miąższu aloesowego pomoże zachować dobre zdrowie, siły witalne, młody wygląd, a dodatkowo pozwoli na uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów, których nie ma już tyle w wyjałowionych produktach, a o przetworzonych to już się nie mówi…

Naturalny miąższ aloesowy Forever - Strefa Aloesu
Naturalny miąższ aloesowy Forever – Strefa Aloesu

Według badań naukowych, aby można było mówić o skuteczności produktów aloesowych, powinny one zawierać przynajmniej 10% miąższu Aloe Vera, ale im wyższa zawartość aloesu, tym działanie jest skuteczniejsze.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo aloesowych produktów z napisem: Aloe Vera, ale… tylko JEDEN zasługuje na szczególną uwagę, jest to Miąższ Aloe Vera firmy Forever Living Products, gdzie zawartość czystego miąższu z wnętrza liści aloesu wynosi aż 99,7%!

https://www.strefa-aloesu.pl/produkt/forever-aloe-vera-gel/

Firma Forever oferuje czysty, naturalny ALOES „od rośliny do produktu dla Ciebie”, to tak, jakbyśmy mieli w butelce włożony świeżo zerwany, oczyszczony ze skórki miąższ aloesu.

Firma ta jest właścicielem ziemi na której rośnie aloes, kontroluje ona sposób w jaki jest zbierany, przetwarzany, pakowany i transportowany do Ciebie.

Watro wiedzieć, że aloes z tych pól zbierany i filetowany jest ręcznie (taka ilość aloesu!!), a wszystko po to, aby z każdego liścia delikatnie wydobyć cenny miąższ i dostarczyć go do Ciebie jak najczystszy i najświeższy. W ciągu kilku godzin po zbiorach jest on jeszcze na plantacjach przetwarzany w procesie aseptycznym, by utrwalić świeżość.

Produkty aloesowe firmy Forever są pierwszymi produktami, które otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

Firma przeprowadza ponad 1,4 mln testów jakości rocznie na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

Miąższ Aloe Vera Forever posiada silne działanie:

– przeciwbakteryjne;

– przeciwgrzybiczne;

– przeciwwirusowe;

– przeciwzapalne;

– przeciwalergiczne;

– reguluje poziom cukru i kwasu żołądkowego;

– korzystnie wpływa na ciśnienie krwi;

– wzmacnia układ immunologiczny, pokarmowy i krążenia;

– jest bogaty w składniki odżywcze;

– odtruwa organizm oraz pozwala usunąć z niego metale ciężkie;

– wpływa pozytywnie na kondycję skóry;

– pomaga w walce zmęczeniem, dodając energii;

– polecany jest osobom odchudzającym się, zmęczonym i zestresowanym.

Dlatego nie oglądaj się na inne aloesy, lecz sięgnij po to co dobre, naturalne, bo naprawdę działa jak natura chciała!

Firma Forever to sprawdzona marka, bo działa rynku już 40 lat.

Taki aloes możesz kupić w naszym sklepie, zapraszamy 🙂

Możesz nabyć go też ze zniżką 15%.