Pasta Forever Bright


Pasta do zębów Forever Bright

Pasta do zębów Forever Bright

Dzięki właściwościom bakteriobójczym i grzybobójczym miąższu Aleo Vera, pasta Forever Bright zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co chroni przed próchnicą jak i tworzeniem się kamienia oraz skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. A ten uzyskany rezultat świeżości utrzymuje się przez długi czas, gdyż pasta ma naturalny, miętowy aromat (uzyskany z olejku z mięty pieprzowej).

Substancje znajdujące się w miąższu Aloe Vera wykazują tak silne właściwości penetracyjne, że z łatwością przenikają we wszystkie zakamarki uzębienia, nawet tam, gdzie szczoteczka ma utrudniony dostęp (mimo, że pasta nie zawiera żadnych środków chemicznych ścierających szkliwo).

Naturalne, antyseptyczne właściwości miąższu aloesowego zostały zwielokrotnione przez dodatek propolisu (kitu pszczelego), który jest idealny w zwalczaniu infekcji grzybiczych i stanów zapalnych jamy ustnej. Ponadto dzięki propolisowi pasta łagodnie wpływa na szkliwo (nie rysuje), a także doskonale wpływa na regenerację mikropęknięć szkliwa. Delikatnie rozjaśnia również powierzchnię szkliwa.

Obecność miąższu Aloe Vera łagodzi stan zapalny dziąseł oraz zapobiega powracającym infekcjom bakteryjnym i grzybiczym. Regularne używanie pasty Forever Bright ewidentnie wzmacnia dziąsła (znika problem krwawienia), i po dłuższym stosowaniu stają się one jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy (co widać zwłaszcza u osób z predyspozycją do stanów zapalanych kieszonek okołozębowych).

Pasta Forever Bright nie zawiera fluoru, który to jest szkodliwy dla naszego organizmu, gdyż po latach mycia zębów odkłada się w narządach wewnętrznych naszego organizmu. A niestety nadmiar floru jest dla organizmu trucizną (może doprowadzić do uszkodzeń kości, zaburzeń pracy tarczycy, trzustki i nadnerczy).

Pasta ta jest idealna dla wegetarian, gdyż nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

W celu jak najlepszego wykorzystania właściwości Aloe Vera najlepiej jest myć zęby dwa razy: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu i zanieczyszczeń, i za chwilkę drugi raz dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną protekcję śluzówek i przestrzeni między zębowych.

Pasta Forever Bright jest wydajna (wystarczy nałożyć ½ ilości zwykłej pasty), dlatego z powodzeniem mogą korzystać z niej wszyscy członkowie rodziny, bez względu na stan uzębienia i na wiek (u małych dzieci można ją już stosować od pierwszego ząbka).

Pasta Forever Bright to efekt wielu lat współpracy lekarzy i naukowców, a wszystko po to, aby jej czyszczenie było najbardziej efektywne, a czystość zębów na wysokim poziomie.

Jest ona jedną z nielicznych past dostępnych na rynku, nie posiadającą w swoim składzie fluoru. Jest idealna do pielęgnowania prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej. Jest rewelacyjna dla osób, pragnących mieć zdrowe zęby i dziąsła.

Potrafi zdziałać, aby Twój uśmiech był perfekcyjny! 🙂

Kup ten produkt w naszym sklepie: klik